Hakkımızda

Farklıyız demeden fark yaratan, değere değer katan, faydanın maksimum, ticari kaygının minimumda olduğu ve seçmesini bilenlerin tercih edeceği bir gayrimenkul markası olmak için yola çıktık. 2005 yılından itibaren heyecanımızı enerjimizi ve vizyonumuzu katarak büyük mesafeler aldık bizi tercih eden çözüm ortaklarımıza kazandırdık ve kazandık.

14. yıldır Sebo Gayrimenkul olarak firmamızı samsunda sektörün önde gelen firmalarından biri yaptık.

Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda alınan isabetli kararlar doğru lokasyonlar da iyi bir analiz ve etik çalışma sistemiyle doğru zamanda harekete geçme sizleri doğru yatırıma yönlendirmemize ve size kazandırdığı gibi bizlere de işimizi daha iyi yapma gücünü kazandırdı.

Sebo Gayrimenkul inşaat, şehir plancıları, haritacılar, mimari, tasarım ve sektörün öncüleriyle de iş birliği içindedir.

Kurulduğumuzdan itibaren salt emlakçılıktan uzak durduk hep yapılmayanı ve daha iyisini nasıl yaparız? ‘ın peşinden koştuk.

Bulunduğumuz şehirde sektöre değer katmak sektörü daha ileri getirmek için öncü olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Kurumların çözüm ortaklığını yaparak sektörün bireysel ve kurumsal baz da tercih edilen ismi olmayı başardık.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde lider, ulusal çapta bir gayrimenkul markası olmak asıl ve temel amacımızdır. Bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Sebo Gayrimenkul olarak samsun ve Türkiye’de uluslararası platformlarda büyük başarılara imza atmak farklı düşünce yapımızla değişim vizyonumuz ile sektöre yeni bir soluk kazandırmak hedefiyle çıktığımız bu yolda bize güven destek veren yatırımlar yaparak bizlere olan güvenini gösteren çözüm ortaklarımıza çok teşekkür ediyoruz.

SAYGI VE SEVGİLERİMİZLE…